O firmie

Witamy na Stronie BFZ

BFZ jest pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych technologii produkcji w branży pomocy drogowych do 7,5 Ton. Firma rozwija własną myśl technologiczną, optymalizuje proces produkcyjny, wprowadza nowości techniczne. Zespół konstruktorów i technologów opracowuje innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne.

 
 
Firma

Firma jest od początku istnienia związana z branżą motoryzacyjną, na potrzeby której projektuje i produkuje zabudowy aluminiowe do przewozu pojazdów. Firma posiada referencje w kręgu krajów Europy.

 
Proces produkcyjny

Spawacze BFZ to jedni z najlepszych fachowców techniki połączeń spawanych,  profesjonaliści  wykonujący spoiny łączenia metodami Tig, Mig. Uczciwość, rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zadania to główne cechy naszego zespołu produkcyjnego.

 
Materiały do produkcji

Do produkcji platform używamy wyłącznie aluminium i stali nierdzewnej dzięki takiemu rozwiązaniu produkty nasze są przez cały okres użytkowania bez śladów rdzy i korozji. 

 
Projektowanie

Zespół konstruktorów i technologów opracowuje innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki temu jesteśmy pionierami w wdrażaniu praktycznych rozwiązań dla użytkownika pojazdu.